1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Prosinec – 2018

Novinky z ergoterapie 

Akademický senát 1. LF UK jednomyslně schválil žádost o akreditaci navazujícího magisterského studia Ergoterapie pro dospělé, a to v kombinované formě. Novým garantem studijního programu se stal prof. MUDr. Robert Jech, Ph.D. O navazující ergoterapeutický program v této formě mimo jiné usilovali studenti bakalářského programu ergoterapie nejen z naší fakulty, kteří svůj zájem přišli projevit na prosincové zasedání AS 1. LF UK. 

Nový člen AS 

Koncem loňského roku své působení v Akademickém senátu 1. LF UK ukončila studentka zubního lékařství Hedvika Švehlová. Od listopadu je tudíž novým členem studentské komory MUDr. Petr Smejkal z Kliniky infekčních nemocí 1. LF UK a ÚVN. Mimochodem, funkční období stávajících senátorů už spěje ke konci, na začátku příštího akademického roku budou vyhlášeny volby do akademického senátu naší fakulty. Už jste přemýšleli nad tím, kdo ze studentů ve vašem okolí by mohl hájit vaše práva na akademické půdě?

Nedostatek termínů SRZk? 

Podívejte se na přehled využití termínů u státních zkoušek za minulý akademický rok, který najdete na webu fakulty. Podrobná čísla na www.lf1.cuni.cz > Studenti > Vyšší ročníky > Státní zkouška > Přehled konání SRZk v akademickém roce 2017/2018 – Všeobecné lékařství. 

Alžběta Nováková, Jan Bartoška, Hana Dittrichová, Martin Pehr

 

Hodnocení: spravovat