1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

První ročníky

72225

Milí prváci, 

vítejte mezi studenty 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Jsme rádi, že jste si vybrali právě naši fakultu. Víme, že přechod ze střední na vysokou školu nemusí být vždy úplně jednoduchý, proto jsme se rozhodli vytvořit průvodce, který by vám měl pomoci s prvními kroky ve studiu. Nejedná se o podrobný lexikon, který by vám odpověděl na každou otázku. Přesto ale věříme, že vám dokáže zodpovědět alespoň většinu těch základních. 

Studentský život na 1. lékařské fakultě totiž nabízí mnoho možností a má i svá tajná zákoutí. Co zařídit po nástupu na fakultu jako první? Kde sehnat knihy? Jak se vyznat ve fakultních budovách? Jak vyhrát souboj se zápočty a zkouškami? A kam se jít po jejich úspěšném složení pobavit? To vše najdete na následujících stránkách, které vznikly spoluprací mnoha fakultních pracovišť, studentů i absolventů, ve snaze podpořit budoucí generaci lékařů, zubařů i absolventů nelékařských oborů. 

Vaše studium bude přesně takové, jaké si ho sami uděláte. Doufáme, že se roky strávené na naší fakultě stanou těmi, na které budete rádi vzpomínat i po jejím dokončení. V dalších letech vám přejeme hodně trpělivosti, vytrvalosti, úspěchů a radosti. 

1. lékařská fakulta UK

Hodnocení: (hodnotilo 61 uživatelů) spravovat