1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Studentský život na fakultě

72034

Fakulta není jenom škola, učení, biflování, zkoušení... Je to život okolo a jsou to lidé, studenti a učitelé. Studenti se i baví, setkávají, podnikají akce, jezdí do zahraničí. Mnozí z nich třeba již na škole vědecky pracují. Mnohé z toho, jaký tento život na fakultě je, pak záleží i na samotných studentech a učitelích. Jak se dohodnou, co připraví. 

Učitelé kromě výuky také bádají – věnují se vědě a výzkumu, přednášejí na kongresech, píšou články. Kromě toho i oni mají své zájmy, některé z nich jsou takříkajíc veřejné. Provozují hudbu, jezdí na motorce, píšou povídky, putují po horách a mnoho dalšího. 

Fakulta poskytuje spoustu možností ke sportování. Přijatí studenti se o tom mohou přesvědčit hned na soustředění v Dobronicích. Máme několik sportovních oddílů, do kterých se můžete zapojit – beach volejbal, florbal, golf, lezení na umělé stěně, plavání a volejbal.

Také je tu pro všechny otevřený Akademický klub Fausťák (Karlovo náměstí 40), který po celý akademický rok nabízí pestrou nabídku koncertů, výstav a diskuzí. 

... a mnoho dalšího. Tak si užijte svá studijní léta s Jedničkou!

 


 

 

Hodnocení: (hodnotilo 5 uživatelů) spravovat