1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Přijímací řízení

72041

Noví studenti Všeobecného a Zubního lékařství jsou přijímáni na základě výsledků písemného testu z fyziky, chemie, biologie.

U přijímacího řízení jsou zohledněny studijní výsledky na střední škole formou bonifikace za matematiku. Bližší informace naleznete ZDE.

Další část studentů Všeobecného lékařství je každoročně přijata na základě výborných výsledků středoškolského studia bez přijímacích zkoušek. Bližší informace naleznete ZDE.

Přijímací řízení do bakalářských a navazujících magisterských programů probíhá pouze z předmětu biologie, případně z testů zaměřených na znalosti uchazečů z bakalářského stupně studia.

Pro uchazeče o studium fakulta tradičně organizuje přípravný kurz z předmětů, z nichž se konají přijímací zkoušky. Bližší informace naleznete ZDE.

V lednu se koná tradiční Den otevřených dveří, fakulta se v listopadu zúčastní Informačního dne Univerzity Karlovy, pravidelně prezentuje své studijní programy na akci Gaudeamus a Veletrhu pražských veřejných vysokých škol. Tyto akce se mohou konat v případě nepříznivé epidemiologické situace online.

*Pozor! Tyto informace mají pouze informativní charakter a neobsahují veškeré podmínky přijetí ke studiu podle zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách, v platném znění, a podle vnitřních předpisů Univerzity Karlovy a 1. lékařské fakulty v jejich přesném a úplném znění. Ty si přečtěte v sekci podmínky přijímacího řízení ZDE.

Hodnocení: (hodnotilo 133 uživatelů) spravovat