Vítáme absolventy 1. LF UK

Vážené kolegyně, Vážení kolegové,

chci Vám co nejupřímněji poblahopřát k úspěšnému ukončení studia na naší fakultě. Byli bychom rádi, abyste na těchto webových stránkách nalezli potřebné informace potřebné pro začátek Vaší profesní dráhy týkající se nejen specializačního a postgraduálního vzdělávání, ale též nabídku pracovních příležitostí a dalších zajímavých informací. Učitelé a pracovníci fakulty jsou i nadále připraveni Vám pomoci a poradit.

Těšíme se, že se budeme i nadále společně setkávat při různých příležitostech a že se s námi podělíte o vaše postřehy a podněty pro další rozvoj fakulty.

Aleksi Šedo, děkan 1. LF UK

Přihlašte se do ALUMNI 1. LF UK a získávejte aktuální informace o pracovních příležitostech, kurzech a společenských akcích! Nabízíme také řadu slev a výhod. Zaregistrujte se ZDE