1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Partneři fakulty

 Zlatý partner

75230

Zdravotnická zařízení skupiny AGEL poskytují špičkové služby a disponují nejmodernějším přístrojovým vybavením. Statut centra vysoce specializované péče nese a do speciální sítě Ministerstva zdravotnictví ČR se například řadí Komplexní onkologické centrum Nemocnice AGEL Nový Jičín, Iktové centrum Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice či Komplexní kardiovaskulární centrum Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí. Díky špičkovým léčebným výsledkům a komplexnosti poskytované péče zaznamenává AGEL neustále rostoucí zájem nejen tuzemských, ale také zahraničních pacientů.


 

Ostatní partneři

76244 Veolia je předním dodavatelem služeb na českém vodohospodářském trhu. Zajišťuje výrobu a distribuci pitné vody a odvádění a čištění odpadních vod a poskytuje know-how v oblasti správy vodohospodářské infrastruktury vycházející z dlouholetých zkušeností.

76245 Mariánské Lázně jsou pokladnicí léčení s dlouhou historií. Tam, kde jsou dnes lázeňské budovy, býval neprostupný porost s bažinami. První lázeňský dům byl postaven už v 16. století a na počátku 20. století zažívaly Mariánské Lázně vrchol své slávy.


76247
Skupina Sanofi vznikla postupným spojováním farmaceutických firem na mezinárodní úrovni. V České republice působíme od roku 1992. Naše portfolio zahrnuje inovativní léky Sanofi, volně prodejné léky, vakcíny Sanofi Pasteur a léky na vzácná onemocnění Sanofi Genzyme. 


76246 Když Julius Wilhelm Braun v roce 1839 otevřel „Růžovou lékárnu“ v německém Melsungenu, položil základní kámen mimořádně úspěšného příběhu nadnárodní společnosti, jehož česká kapitola se začala psát v roce 1993.


76248 Klinické centrum ISCARE léčí a pečuje o své pacienty již 26. rokem, nejen v oblasti reprodukční medicíny, ale na 8 dalších odděleních. Centrum reprodukční medicíny začalo jako jedno z prvních v České republice, ale postupně se k nabídce našich lékařských služeb přidala plastická chirurgie, centrum pro střevní záněty, ortopedie, žilní chirurgie a další.


91563

Nadační fond Elucidate, založený zdravotnickou skupinou EUC, má za cíl finančně podporovat projekty, které pozitivně ovlivňují ať již přímo, nebo nepřímo české zdravotnictví. Podporuje jednotlivce i instituce v různých oblastech, které souvisí s poskytováním zdravotní péče nebo vzděláváním zdravotníků.76249 Provozujeme dětskou kardiologickou ordinaci. Nabízíme komplexní kardiologickou péči pro děti a dorost od narození do devatenácti let věku. Zajišťujeme neinvazivní kardiovaskulární diagnostiku, léčbu a prevenci.

76775

Hodnocení: (hodnotilo 5 uživatelů) spravovat