Vstupte do základní odborové organizace

Vážení kolegové,

základní organizace Vysokoškolského odborového svazu na 1. LF UK vás vítá na vašem novém pracovišti a přeje vám hodně zdraví, pracovních úspěchů a spokojenosti.

Rádi bychom vás uvítali mezi sebou.

Proč je dobré být členem odborů:

• Jsme zákonným partnerem vedení fakulty, účastníme se vyjednávání o kolektivní smlouvě a

o dalších pracovně-právních a mzdových otázkách = intenzivně hájíme práva a zájmy zaměstnanců fakulty.

• Pomáháme zaměstnancům při řešení případných pracovně právních problémů na pracovišti a obstaráváme Vám právní pomoc.

• Pro Ministerstvo školství, Radu vysokých škol i Českou konferenci rektorů jsme mluvčím pracovníků vysokých škol.

• Náš hlas je brán vážně i při přípravě důležitých organizačních, zaměstnanecko-právních a ekonomických rozhodnutí, týkajících se života vysokých škol. Vstupujeme do projednávání zákonných norem pro vysoké školy a jsme zváni na jednání poslanců i senátorů v obou komorách Parlamentu ČR.

• Připojte se k nám a podílejte se na dění na naší fakultě i v akademickém světe!

Připojte se k nám, pomůžete nám i sami sobě.

Bližší informace a kontakty na členy FV VOS 1. LF UK získáte na adrese odbory@lf1.cuni.cz

Přihlášku a informace ke strhávání příspěvku ze mzdy najdete v přiložených souborech.