Výzvy Grantového programu rozvoje vzdělanosti v oblasti paliativní péče (podzim, 2022)

Česká společnost paliativní medicíny ČLS JEP ve spolupráci s Nadačním fondem Kliniky paliativní medicíny vyhlašuje v tomto roce druhou část plánovaných grantových výzev Grantového programu rozvoje vzdělanosti v oblasti paliativní péče.

Jejím obsahem jsou dvě grantové výzvy. Stejně jako v první části vyhlášené v květnu 2022 přináší Program podpory specializačního vzdělávání lékařů v oboru paliativní medicína rozšířený o nefinanční dar v podobě mentoringu. Zcela novou grantovou výzvou je Program mentoringu institucí při rozvoji specializované péče zaměřeným na podporu nemocnic, mobilní specializované paliativní péče a lůžkových hospiců, které plánují rozvoj specializované paliativní péče.

Spolu s vyhlášením nových grantových výzev s radostí přinášíme další dobrou zprávu. V květnu vyhlášený Program podpory individuálního vzdělávání v oblasti paliativní péče, který napříč odbornou veřejností vyvolal vysoký zájem, bude opětovně vyhlášen v roce 2023. Děkujeme, že se společně můžeme podílet na rozvoji paliativní péče v České republice.