1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Program Erasmus+

72030

Vzdělávací program Erasmus+ nabízí v rámci Klíčové akce 1 (Vzdělávací mobilita jednotlivců) studijní pobyty a praktické stáže v zahraničí. V oblasti vysokoškolského vzdělávání k hlavním cílovým skupinám patří vysokoškolští studenti, vysokoškolští učitelé a profesoři, pracovníci vysokoškolských institucí, školitelé a odborníci v podnicích.

Programu Erasmus+ se mohou zúčastnit členské státy EU, členské státy Evropského hospodářského prostoru, Turecko, Bývalá jugoslávská republika Makedonie a tzv. Partnerské země, tj. země sousedící s EU. 

Pokud by Vás zajímaly podrobnější informace o Programu Erasmus+, doporučujeme navštívit následující webové stránky Na Erasmusplus. K dispozici máte i online příručku k tomuto programu.

Jestliže byste měli zájem jako student 1. lékařské fakulty o výjezd na zahraniční pobyt v rámci programu Erasmus+, prostudujte si prosím informace o fakultním konkurzu na Erasmus+ a dalších úředních krocích v sekci Jak na Erasmus

O nabídce jednotlivých zahraničních univerzit, s nimiž 1. lékařská fakulta v rámci programu dlouhodobě spolupracuje, se dozvíte v sekci Kam na Erasmus

Aktualitách najdete novinky a aktuální zprávy či důležité termíny týkající se konkurzu na zahraniční pobyty. 

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na emailové adrese iveta.lodrova@lf1.cuni.cz.


Hodnocení: spravovat