1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

SIS

Studijní informační systém slouží k přihlašování na zkoušky, zápisu povinných, povinně volitelných i volitelných předmětů a také ke kontrole studijních povinností a kreditů. Umožňuje vyhledávat bližší informace o předmětech a zkouškách. 

Odkaz na přihlášení do SIS najdete v pravém horním rohu oficiálních webových stránek fakulty nebo přímo přes adresu ZDE

Přístup do SIS vám umožní login a heslo, které obdržíte při vystavení průkazu studenta ve výdejních centrech UK. Login je číslo pod vaší fotografií na průkazu studenta. 

Do SIS jste povinni vložit osobní údaje a v případě změny je neprodleně aktualizovat (bankovní spojení, e-mail, telefon, kontaktní adresu – kolej). 

SIS je kromě jiného také „elektronickým indexem“. Zobrazují se v něm všechny povinné předměty, které musíte v daném ročníku absolvovat – včetně počtu kreditů, které za jejich splnění obdržíte. Postupně sčítá všechny kredity, které během studia získáte. 

V záložce Předměty si můžete přečíst podrobnější obsah povinných i volitelných předmětů. Najdete tam rozsah v hodinách, doporučenou literaturu nebo rozpis přednášek, seminářů a praktik. 

V SIS existuje také záložka e-mail (v Osobních údajích), ve které máte přehled o zprávách odeslaných fakultou. Je proto dobré ji pravidelně kontrolovat.

 

 

Hodnocení: spravovat