1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Tutoři

Studentský tutor je student vyššího ročníku, který má být vaším průvodcem nejen během prvního ročníku. Před začátkem akademického roku dostane každý tutor na starost jeden kruh – tedy cca 25 studentů, kterým pomáhá s počátečními kroky na fakultě. Může poradit s ubytováním na kolejích, výběrem učebnic, předat svoje zkušenosti se studiem, zkouškami či vyučujícími.

FB 1. ročníku 

892271001 – Viktorie Mollová

viktorie.mollova@gmail.com

Ahoj! Gratuluju ti k přijetí na naši fakultu a vítám tě v kruhu 1001. Já jsem tvoje tutorka a provedu tě tvým prvním rokem na medicíně. Jmenuju se Viktorie Mollová a 1.LF studuju druhým rokem. Pocházím z malého městečka na Moravě a mezi mé záliby patří tanec a cestování. Chápu, že přestup na novou školu může být stresující, takže se ti pokusím vše předem vysvětlit a ulehčit. Společně ten první rok zvládneme a sami zjistíte, že tahle škola má mnoho co nabídnout - ať už je to kvalitní vzdělávání nebo přátelství a zážitky, které vám zůstanou na celý život. Tak těším se až to spolu odstartujeme!

FB kruhu ZDE 

 

892281002 – Barbara Bobková

bara888@centrum.cz

Ahoj dvojko! Jmenuji se Barbara, studuji na fakultě pátým rokem a tento rok je mým úkolem představit vám naši fakultu, pomáhat vám a radit, kde jen budu moci. První rok na fakultě není jednoduchý, ale společně to zvládneme. Zároveň budu vaší lektorkou na hodinách anatomie, kde se budeme vídat každé pondělí. Důležité pro mě je, ukázat vám cestu, jak se ze školy nezbláznit a stíhat spoustu věcí i mimo ni. Kdykoliv se můžete ozvat, jsem tu pro vás. Moc se na tebe a na náš rok těším, týme!

FB kruhu ZDE

 

 

 

892291003 – Michaela Škopová

skopova.missinka@seznam.cz

Ahoj trojko! Jmenuji se Míša a chystám se do 5. ročníku. Tento rok budu Vaší tutorkou, což znamená, že se Vám budu snažit vždy se vším pomoct a poradit. Během celého roku ale i po něm jsem tu pro Vás, tak se nebojte kdykoliv napsat. Už se na Vás a na Dobronice moc moc těším.

FB kruhu ZDE

 

892461004 – František Janů

FrantisekJanu@seznam.cz

 

Zdravím, jmenuji se Fanda, studuji zde druhým rokem a jsem z Mostu. Určitě máte plno otázek, co se týkají školy a života v Praze. No a od toho jsem tady :). Vybrali jste si náročnou školu, nebude to lehké, ale stojí to zato. Budu se Vám snažit se vším pomoct a společně se tím prokoušeme! Těším se na Vás a přeji hodně štěstí !!

FB kruhu ZDE

 

892471005 – David Fröhlich

frohlich162@gmail.com

 

Ahoj pětko. Jmenuju se David a jsem v šestém ročníku. Jako váš tutor se vám budu snažit ukázat, že studium u nás na fakultě není jen o vysedávání ve studovnách, ale hlavně o lidech a o mimoškolním životě, který je tady strašně fajn :). Prvák určitě nebude to nejlehčí ve vašich životech, ale zkusím vám se vším pomoct a všechno ukázat. Můžete se na mě kdykoliv s čímkoliv obrátit. Budu také váš lektor anatomie, takže se budeme potkávat každou středu na praktikách. Doufám, že se všichni sejdeme na seznamováku v Dobronicích.

FB kruhu ZDE

 

892441006 – Michal Gloser
michal.gloser@gmail.com

Ahoj šesto! Jmenuji se Michal a jsem studentem 5. ročníku. Jsem z Prahy a moc rád hraji tenis a fotbal. Tento rok Vás budu provázet a „navigovat“ studiem medicíny, které je krásné, ale náročné. Proto, kdybyste potřebovali v průběhu studia poradit, tak tu pro vás budu v časech dobrých, ale i zlých. Těším se na naše první setkání v Dobronicích a držím Vám palce během studia.

FB kruhu ZDE

 

 

892311007 – Tereza Gregorová

tergr@seznam.cz

 

Ahoj sedmičko! Jsem Tereza, půjdu teď do páťáku a jsem moc ráda, že budu vaší tutorkou. Miluju hory, cizí jazyky, kafe a víno. Ráda cvičím, tančím a dělám jógu. Moc se těším, až vás poznám osobně. Jsem tady pro vás, takže mi můžete kdykoli napsat a já se vynasnažím vám s čímkoli pomoct a poradit. Nebojte, všechno spolu zvládneme a bude to v poho. Užijte si léto, naberte síly a brzy na viděnou!

FB kruhu ZDE

 

892591008 – Eliška Korbášová

eliskakorbasova@seznam.cz

 

Ahoj osmičko, mé jméno je Eliška, studuji 5. ročník a mám tu čest být Vaší tutorkou. Udělám vše pro to, aby tento nový začátek byl pro Vás i přes některé obavy co nejsnazší a pohodový. Budu Vás provázet po celý rok, proto budete-li mít jakýkoliv dotaz, nebo se budete chtít o čemkoliv jen poradit, neváhejte se na mě obrátit – přes email či fb. Spolu se tím prvákem prokoušeme, předám Vám cenné zkušenosti a uvidíte, že zbyde i čas na Vaše mimoškolní aktivity. Nebojte se ozvat, ve dne v noci. Více si povíme v Dobronicích, těším se na Vás!

FB kruhu ZDE

 

 

892321009 – Nguyen Nhat Hai

nkevin111@gmail.com

 

Vítám naši elitu národa! Mám tu čest, stát se studentským tutorem pro neobvykle talentovanou a ambiciózní skupinu jako jste právě Vy. Budeme se snažit si navzájem pomáhat a zlepšovat se ve všech možných směrech. Ať už půjde o školní záležitosti, životě ve velkoměstě nebo třeba i při běžném pokonverzování krušných chvil, které nás, jak asi už všichni tušíte, bohužel neminou. Jistě už teď se k Vašim jménům poutá široký výčet úspěchů, na které můžete být náležitě pyšní. Cesta je, ale dlouhá, o to víc trnitá a budeme potřebovat velkou dávku odvahy a pokory. Se správným přístupem Vám slibuji, že anglický idiom "Sky is the limit" nemusí zůstat pouhou frází.

 FB kruhu ZDE

 

 

892331010 – David Kleja

david421@centrum.sk

Ahoj 1010!! Moje meno je Dávid a chcem Vás privítať na našej fakulte. Som študentom 6. ročníka všeobecného lékařství a budem Vás sprevádzať (nielen) Vašimi začiatkami na škole. Radím sa medzi spoločenských ľudí a pevne verím, že si budeme super rozumieť a že sa mi podarí všetky vaše obavy odbúrať a nejasnosti vysvetliť. S akoukoľvek otázkou sa na mňa môžete obrátiť a určite nájdeme riešenia na akýkoľvek problém :-) Teším sa na stretnutie v Dobronicích a každé ďalšie počas štúdia, v ktorom Vám už teraz prajem veľa úspechov.
FB kruhu ZDE

 

 

892341011 – Jakub Danzig
danzigjakub@gmail.com

Ahoj jedenáctko :) Já jsem Kuba a mám tu čest být Vaším studentským tutorem. To znamená, že pokud si s čímkoli nebudete vědět rady, tak jsem tu pro Vás (kontaktovat mě můžete třeba na facebooku nebo na mailu). Vybrali jste si náročný, ale krásný obor. A já doufám, že Vám budu schopen poradit a pomoct tak, aby u Vás převažovalo jen to pozitivní. Budu se na Vás těšit a budu se těšit na Dobronice

FB kruhu ZDE

 

892351012 – David Dankanin

dankanin@gmail.com

Ahoj dvanáctko! Jmenuji se David a jsem z Prahy. Letos budu vaším studentským tutorem. Mým cílem je seznámit vás co nejlépe s chodem fakulty a připravit na průběh prvního ročníku. Bude se to zdát obtížné, ale pevně věřím, že to společnými silami zvládneme. Nebojte se na mě s čímkoliv obrátit jak přes sociální sítě, tak především osobně, nejlépe někde v kavárně nebo hospůdce. Budu rád, když se všichni setkáme v Dobronicích na seznamováku a společně to odstartujeme!

FB kruhu ZDE

892481013 – Marie Zavaliani
zavaliani.m@gmail.com

Ahoj třináctko!

Jmenuju se Maruška a jsem ve třeťáku. Tento rok budu Vaší tutorkou. Během roku jsem tu pro Vás, budu se snažit se vším poradit a pomoct, tak se nebojte kdykoliv ozvat. Ukážu Vám, jak zvládnout školu a stíhat i mimoškolní aktivity. Kromě studia medicíny moc ráda cestuju, po Česku i po světě, poznávám nová místa a nové lidi :) Doufám, že se všichni sejdeme v Dobronicích a pořádně se seznámíme :) Těším se na Vás!

 

FB kruhu ZDE

892491014 – Rita Lužák

luzakrita@gmail.com

Ahoj čtrtnáctko!

Jmenuji se Rita a jsem ve třeťáku. Příští rok se vám jako vaše tutorka budu snažit ukázat všechno důležité a podstatné, abyste celý prvák co nejlépe zvládli. Můžete se na mě s čímkoliv a kdykoliv obrátit. Těším se na vás v Dobronicích, kde vám kromě studijních záležitostí povím i o různých mimoškolních aktivitách a všechno pořádně probereme a seznámíme se.

 

FB kruhu ZDE

892361015 – Barbora Koutná

barca.koutna@seznam.cz

Ahoj patnáctko, jsem moc ráda, že Vás mohu přivítat na Jedničce! Jmenuji se Bára a na fakultě studuji pátým rokem. Letos budu Vaší tutorkou, což znamená, že je mou milou povinností Vás zasvětit do studentského života a pomoct Vám, když si nebudete vědět rady. Nebojte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem, ať už na e-mailu nebo facebooku, jsem tu pro Vás. Přeji Vám hodně štěstí a nadšení do studia a doufám, že se všichni potkáme na seznamováku v Dobronicích! 

FB kruhu ZDE

 

 

892501016 – Kryštof Šram
krystof.sram@email.cz

Zdravim svou budoucí šestnáctku! Jmenuju se Kryštof Šram a jsem ve 4. ročníku. Jsem rozený pražák, na gympl jsem chodil 200m od fakulty, takže vás provedu fakultou i kouty kolem. Jsem tu, abych vám pomohl s čímkoliv, co bude v mých silách a dám do toho vše! Mimo školu se věnuji plavání. Trénuju závodní družstvo 13. letých v oddílu Bohemians Praha. Sám si občas ještě taky zazávodím. Přijeďte všichni do Dobronic. Ničeho se nebojte, spolu všechno zvládneme. Těšim se na vás!

FB kruhu ZDE 

 

892371017 – Josef Mrkáček

pepykmrkacek@seznam.cz

Zdravím Vás sedmnáctko! Studuji pátý ročník a je mi velikou ctí být Vaším tutorem. Moc rád Vám pomůžu, s čímkoli si nebudete vědět rady, protože sám si dobře pamatuju, jak jsem nevěděl ani to, kde si koupit jídlo. Věřím, že se se vším společně úspěšně popereme a Vy tak překonáte prvák, který je možná přehnaně nazýván „Postrachem medicíny“. Neváhejte se na mě obrátit. :)

FB kruhu ZDE

 

 

892381018 – Klára Němcová

klne@seznam.cz

Ahojte, jmenuju se Klára a chystám se do třeťáku. Ráda sportuju, kafíčkuju s kamarády a cestuju. Začátek na naší fakultě sice není nejjednodušší, ale uvidíte, že se rychle zorientujete. Zjistíte, jak to tu chodí a potkáte super lidi. Během celého roku se na mě nebojte s ničím obrátit. Ráda vám předám své know-how :D Tak doufám, že se všichni uvidíme v Dobronicích! :)

FB kruhu ZDE

 

892391019 – Karolína Jašová

karolina.jasova@gmail.com

Zdravím 19tku! Jmenuji se Karolína, pocházím z krásného východu republiky (Zlín) a jdu do páťáku. Mám moc ráda sport, hory a ráda trávím čas mezi lidmi, a že jsem jich na fakultě potkala dost! Chtěla bych vám předat své zkušenosti, poradit a pomoct s čím budete potřebovat a trochu vám ten nelehký skok z gymplu do prváku zpříjemnit. Neváhejte se na mě s čímkoliv obrátit. Moc se těším na konec srpna a společné Dobronice! :)

FB kruhu ZDE

 

892401020 – Miroslava Machalová

miroslava.machalova@gmail.com

Ahoj dvadsítko! Volám sa Mirka a je to pre mňa veľká radosť byť Vašou tutorkou! Najprv by som Vás rada privítala na našej fakulte. Dúfam, že ešte nestresujete, ale naopak tešíte sa na budúci rok, ktorý bude určite pre každého z Vás novou kapitolou vo Vašom živote. Mojou úlohou je oboznámiť Vás ako to chodí na našej fakulte, podeliť sa o vlastné skúsenosti, tipy a triky… Verím, že budeme spolu dobre vychádzať, a že počas roka si nájdeme čas a zájdeme niekam von. Som tu pre Vás, pýtajte sa, čo potrebujete, hrňte na mňa svoje dotazy. Určite sa prihláste na seznamovák do Dobronic! Budem sa na Vás tešiť! Verím, že tam strávíme príjemné chvíle!

FB kruhu ZDE

 

89241ZUBNÍ LÉKAŘSTVÍ – 1101, 1102 – Ondřej Musil

ondrej.musil97@gmail.com

 

Ahoj zubaři! Já jsem Ondra a letos budu Váš studentský tutor. Začátky na fakultě můžou být obtížné a my jsme tu s Aničkou od toho, abychom vám s nimi pomohli, proto se na nás neváhejte s čímkoliv obrátit. Oba jsme tutoři pro všechny zubaře, takže v tomhle ohledu nemusíte řešit, jaký jste kruh. Žádný dotaz není hloupý, všichni jsme si prvákem prošli. Studentský život samozřejmě není jenom o hodinách strávených nad učebnicemi, ale i o nových zážitcích a lidech. Budeme se na Vás těšit v Dobronicích!

FB kruhu ZDE 

 

89242ZUBNÍ LÉKAŘSTVÍ – 1103, 1104 – Anna Křížová

anicka.ckyne@seznam.cz

Ahoj zubaři! Jsem moc ráda, že můžu být zrovna já spolu s Ondrou vaším tutorem. Sama si dobře pamatuji, jak byly chvilkami začátky na fakultě těžké. O to větší radost mám, že vám se vším budu moct pomoci. Pokud tedy budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se s ním na mě obrátit. :)) Užívejte volného léta a určitě s námi vyražte do Dobronic - bude to stát za to! :)

FB kruhu ZDE

 

89243NUTRIČNÍ TERAPIE – Šárka Knížková

sarkaknizka@gmail.com

Ahoj budoucí nutrie a nutričáci! Je mi velkou radostí Vám oznámit, že letos budu Vaší tutorkou! A jelikož není žádným tajemstvím, že se to ve dvou lépe táhne, tak za mojí neoficiální pravou ruku jsem jmenovala svého kamaráda a spolužáka Davida Erbana! Společně se Vám pokusíme ukázat, že i když studium sení vždy procházka růžovým sadem, tak není třeba se z toho hroutit! Pevně věříme, že nejvíce nepochopenou věcí prváku bude pouze náš osobitý humor… Neváhejte se tedy na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy, ař již do soukromé zprávy nebo ve skupině na fb. Pokud zrovna nejsme k dispozici, tak si buď připravujeme kopec krabiček s jídlem, konzumujeme jejích obsah a nebo vyrážíme za sportem, aby se nám ten obsah moc neukládal. Jinak tu jsme pro vás s úsměvem 24/7 a těšíme se na spoločný rok!

FB kruhu ZDE 

 

89245ADIKTOLOGIE – Sára Svobodová

sarasv@seznam.cz

Ahoj, novopečení studenti adiktologie! Vítejte na vysokoškolské půdě a na tom nejlepším oboru, který jste si mohli na fakultě vybrat. Všem vám moc gratuluji k přijetí. Doufám, že se vám při přijímačkách moc nezapařily mozky, protože je budete v příštích měsících zcela jistě potřebovat. Kdybyste pociťovali silné bažení po jakýchkoli informacích, obraťte se na mě. Vynasnažím se vám být co nejvíc nápomocná. Psát mi můžete na e-mail, Messenger nebo přímo ve FB skupině. Věřím, že si v průběhu prváku vypěstujete závislost na skvělých přednáškách i praktických hodinách a najdete si v adiktologii své právoplatné místo.

FB kruhu ZDE

 

89226FYZIOTERAPIE – Nathalie Stehlíková

nathalie.stehlikova@seznam.cz

Ahoj budoucí fyzioterapeutky a fyzioterapeuti! Jmenuji se Nathalie, ale všichni mi říkají Nathy. A mimochodem, jsem vaše kruhová tutorka. Jsem studentkou 2. ročníku a jsem tu od toho abych vám dokázala, že naše fakulta není jen o učení, ale i o tvoření si kontaktů a o nějaké té zábavě. První ročník není úplně jednoduchý. Najednou se ocitnete v novém prostředí s novými lidmi, ale nemusíte se bát, společně to všechno zvládneme! Doufám, že se všichni uvidíme v Dobronicích!Těším se na vás :)) PS: Určitě se mě nebojte s čímkoliv kontaktovat.

FB kruhu ZDE

 

89225ERGOTERAPIE – Karolína Hieková

hiekovak@gmail.com

 

Ahoj všem studentům ergoterapie! Jmenuji se Karolína a jsem studentkou 3. ročníku ergoterapie a jsem druhým rokem tutorkou. Sama moc dobře vím, že začátky na nové škole nejsou jednoduché - nové místo, zážitky, profesoři a spolužáci. Ale od toho jsem tu pro Vás já, abych Vám usnadnila nejenom první kroky na vysoké škole :-)! Proto neváhejte se na mě obracet s Vašimi dotazy, které Vám moc ráda zodpovím. Kontaktovat mě můžete pomocí mého facebooku případně emailu. Budu se na Vás těšit v Dobronicích, které jsou opravdu nezapomenutelné!

FB kruhu ZDE

 

 

89251PORODNÍ ASISTENCE - Michaela Bajerová

michaela.bajerova98@seznam.cz

Zdravím všechny budoucí porodní asistentky. Vítám vás na Jedničce. Jmenuji se Michaela Bajerová a nastupuji do 2.ročníku porodní asistence. Pocházím z Uničova (díky letošnímu roku už docela dost známé město:D ). Jsem vaší tutorkou a provedu vás strastmi a slastmi prvního ročníku, ale při ruce vám budu i ročníky následující. Vybraly jste si krásný obor, jakmile se dostanete do koloběhu studia a hlavně praxí tak to vy samotné poznáte. Začátky na nové škole jsou vždycky obtížnější, tudíž se na mě můžete kdykoliv obrátit, ať už se studiem, nebo pokud budete chtít poradit dobrou kavárnu nebo vinárnu. Kdyby cokoliv tak funguji doslova nepřetržitě na svém facebooku a emailu, hlavně se nebojte zeptat, od toho tu pro vás jsem. Budu se na vás těšit v Dobronicích a do studia vám přeji co nejvíc štěstí a pevných nervů, ty se hodí vždycky.

FB kruhu ZDE

 

 


 

Hodnocení: spravovat