Testování na koronavirus pro studenty a zaměstnance Univerzity Karlovy na 1. LF UK

Testování je od 1.4.2021 pozastaveno

1. lékařská fakulta UK ve spolupráci se Všeobecnou Fakultní Nemocnicí provádí testování studentů a zaměstnaců UK, včetně jejich rodinných příslušníků, na přítomnost koronaviru SARS-CoV-2 metodou rRT-qPCR. Odběry zájemců o testování budou probíhat každý pracovní den v odběrovém místě UK na Albertově, Studničkova ulice, Praha 2, za Chemickým ústavem PřF UK. Analýza vzorků bude provedena v Ústavu imunologie a mikrobiologie 1. LF UK (registrační číslo laboratoře 75UK1LF) a výsledky budou oznámeny den po odběru.

Ceník vyšetření:

• Studenti a zaměstnanci 1. LF UK 600 Kč
  • Studenti, zaměstnanci UK a jejich rodinní příslušníci 1000 Kč
  • Ostatní samoplátci 1510 Kč

Další informace a registraci na vyšetření lze získat na webových stránkách Ústavu imunologie a mikrobiologie (https://uim.lf1.cuni.cz/)

Hodnocení: (hodnotilo 5 uživatelů) spravovat