Odborný seminář: Zdravé názory na nezdravé stravování. Informace z celostátní konference v IKEM Praha

POZVÁNKA

Odborný seminář Ústavu hygieny a epidemiologie 1. LF UK a VFN v Praze

Zdravé názory na nezdravé stravování.

Informace z celostátní konference v IKEM Praha

Seminář bude zaměřen na aktuální poznatky na základě často diskutovaných témat mezi laickou i odbornou veřejností a odborná doporučení z problematiky obezity, vysoce průmyslově zpracovaných potravin, problematiku soli aj.

Přednáší:

RNDr. Milena Bušová, CSc., Ústav hygieny a epidemiologie1. LF UK Praha

Seminář ÚHE se koná ve středu 13. 12. ve 14,00 h. v posluchárně Ústavu hygieny a epidemiologie 1. LF UK v Praze, Studničkova 7, Praha 2.

Vstup je volný, není třeba se předem hlásit.

Akce je zařazena do systému celoživotního vzdělávání a ohodnocena 2 kredity ČLK.

Organizační záležitosti:                                                           Garant akce:

RNDr. Milena Bušová, CSc.                                                      prof. MUDr. Milan Tuček, CSc.

milena.busova@lf1.cuni.cz                                                        přednosta ÚHE