Nevstupujte do 1. LF UK a VFN s příznaky COVID-19

Apelujeme na osobní zodpovědnost každého a žádáme studenty, aby nevstupovali do prostor 1. lékařské fakulty ani do nemocnic, pokud u sebe zaznamenají příznaky infekčního onemocnění nebo pokud přišli do rizikového kontaktu s osobou pozitivně testovanou na koronavirus.

Žádáme vás, abyste o absenci ve výuce z těchto důvodů informovali sekretariát příslušného pracoviště a na
e-mail: eva.zakova@lf1.cuni.cz. S garantem předmětu se potom domluvte, jakým způsobem výuku nahradíte.
V každém případě je nezbytné telefonicky kontaktovat svého praktického lékaře, který po seznámení s danou situací rozhodne o dalším postupu. Seznam odběrových center v Praze s přehledem o kapacitách jednotlivých center a možnostech rezervace testování najdete na https://covid.praha.eu/.

Další informace k situaci ohledně covidu-19 najdete na webových stránkách 1. LF UK.