1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Návod na připojení do Wi-Fi sítě Eduroam pro iPhone a iPad

Máte již uživatelské jméno a heslo? Pokud ne, přečtěte si návod Jak získat uživatelské jméno a heslo pro přístup do WiFi sítě Eduroam na 1.LF UK

Přihlášení k síti EDUROAM ze zařízení iPhone a iPAD by mělo proběhnout bez nutnosti něco nastavovat. Pokud tento případ nenastane, pak se nativním prohlížečem Safari připojte na konfigurační nástroj https://cat.eduroam.org/ a stáhněte si příslušný konfigurační balíček. 

Po instalaci certifikátů a restartu zařízení byste se měli již připojit v každém případě. Pokud tento kýžený případ ani teď nenastane obraťte se prosím na naši technickou podporu na lince 4316. 

Pro studenty:

Pokud je síť dostupná, tak pro připojení stačí pouze vyplnění Vašich přihlašovacích údajů podle CAS - login je číslo ISIC průkazu(zavinac)cuni.cz (např.: 12345678(zavinac)cuni.cz). Heslo do eduroamu si nastavíte pomocí webového rozhraní v CAS.

Pro zaměstnance:

Musíte mít na fakultě zřízený účet pro přístup do WiFi (není to e-mail!) ve tvaru jmeno(zavináč)lf1.cuni.cz. Zařídí vám to správa sítě na Oddělení výpočetní techniky - 1. LF UK (linka 4316).

Hodnocení: (hodnotilo 40 uživatelů) spravovat