Medik roku 2022 on-line

Akce je určena pro studenty 4. – 6. ročníků lékařských fakult připravily Jihočeské nemocnice, a.s. COVID-19 v roce 2020 a 2021 znemožnil uskutečnit populární soutěž Medik roku. V roce 2021 i 2022 nebylo možné odhadnout, zda budou, nebo nebudou platit protiepidemické opatření, takže se soutěž v prezenční formě nepřipravovala. My jsme ale na Vás nezapomněli a pro letošní rok jsme pro Vás připravili soutěž Medik roku v online podobě. Opět budete soutěžit o velice zajímavé ceny! Bát se nemusíte. Nechceme Vás zkoušet, v tom ať pokračují na lékařských fakultách. Jednotlivé disciplíny jsou připravené tak, aby Vám něco nového přinesly, otestujete své znalosti a možná se i lehce pobavíte.

Registrace pro zájemce o účast v letošním ročníku Medika roku bude spouštěna 2. května na stránkách www.medikroku.cz

Hodnocení: (hodnotil 1 uživatel) spravovat