LL.M. programy ZDRAVOTNICKÉ PRÁVO a SPORTOVNÍ PRÁVO na Právnické fakultě UK

Vážení,

Právnická fakulta Univerzity Karlovy připravuje od zimního semestru akademického roku 2021/2020 otevření již pátého běhu českojazyčné specializace programu LL.M. (Master of Laws) v oboru ZDRAVOTNICKÉ PRÁVO. Přihlášku na poslední volná místa lze podat do 30. srpna 2021.

Program je určen uchazečům s ukončeným vysokoškolským vzděláním. Výuka v českém jazyce bude probíhat v kombinované formě po dobu 3 semestrů. Úspěšní absolventi získají mezinárodně uznávaný titul LL.M.

Obor je určen nejen pro advokáty či právníky, ale též pro lékaře, zřizovatele, zástupce či manažery zdravotnických zařízení bez předchozího právního vzdělání, jakož i všem dalším se zájmem o rozšíření odborných znalostí v této oblasti.

Veškeré informace o podmínkách přijetí, poplatcích i harmonogramu a průběhu LL.M. programu najdete na www.prf.cuni.cz/llmcz, popř. nás kontaktujte na emailu llmcz@prf.cuni.cz či telefonicky na čísle 775 854 820.

Další českojazyčný program LL.M. probíhá též ve specializaci SPORTOVNÍ PRÁVO.

prof. JUDr. Milan Damohorský, DrSc.
proděkan pro zahraniční záležitosti PF UK
garant programů LL.M.