Konference a výstava Lifmat 2022 propojuje moderní technologie a medicínu

Předním odborníkům z 1. LF UK se podařilo sestavit nabitý program přednášek a workshopů s mezinárodní účastí, kde si na své přijdou jak zdravotníci, tak široká veřejnost.

Návštěvníci získají povědomí o tom, kam se za poslední dobu posunuly moderní technologie a jak se je daří implementovat do péče o pacienty.

Dalším z cílů akce je pomoci mladým nadějným odborníkům uvést své zajímavé projekty do praxe. Na akci tak budou moci využít velmi oblíbený formát rozhovorů speed dating „na minutku s vědci.“

Pro studenty a zaměstnance 1. LF UK máme od pořadatelů slevový kód na páteční program ve tvaru 1LFX22, stačí jej zadat při nákupu vstupenek zde.

Více informací o akci včetně kompletního programu najdete na webu https://lifmat.cz/.