Dotazník spokojenosti zaměstnanců Univerzity Karlovy

Na přelomu měsíce dostane každý zaměstnanec univerzity do své e-mailové schránky odkaz na dotazník, pomocí kterého chce vedení univerzity získat data pro další směřování univerzity v oblasti personální politiky a rovných příležitostí.
Tématem jsou pracovní podmínky, pracovní prostředí, možnosti kariérního růstu, ale i work-life balance. Dotazník byl připraven ve spolupráci s Psychologickým ústavem Akademie věd a jeho vyplnění by mělo trvat asi 15-20 minut. Dotazník je anonymní a není možné spárovat zaměstnance s jejich odpověďmi.

Dotazník spokojenosti UK (dotaznikspokojenostiuk.cz)

Věříme, že zaměstnanci této možnosti využijí a získáme cenné informace pro další rozvoj univerzity. K celému procesu vyšel vysvětlující článek na Foru: Poprvé: Univerzita Karlova rozesílá dotazník spokojenosti (ukforum.cz).

Hodnocení: (hodnotil 1 uživatel) spravovat