Aktuální informace k začátku akademického roku a výuce

Vážení kolegové, vážení studenti,
Očekáváme, že na začátku akademického roku 2021/22 budou všechny formy výuky moci probíhat prezenčně. Ve většině situací nebudou vyučující ani studenti muset mít při výuce respirátory, povinnost používat ochranu dýchacích cest ale zůstane ve společných prostorách budov. Studenti již nebudou muset dokládat očkování, prodělání nemoci ani výsledky testů, povinné nebude ani pravidelné testování zaměstnanců.

Při klinické výuce doporučujeme, aby pracoviště upravila hygienická pravidla pro studenty tak, aby byla obdobná aktuálním pravidlům pro zaměstnance.

I když se nařízená hygienická opatření uvolňují, prosíme všechny zaměstnance i studenty, aby se chovali zodpovědně. Vedení 1. LF UK se připojuje k výzvě rektorů, aby studenti podstoupili před začátkem semestru očkování proti COVID-19.

Hodnocení: (hodnotilo 5 uživatelů) spravovat