Aktualizace epidemických opatření platných s účinností od 15. 11. 2021

Platí povinnost pro všechny studenty mít během výuky nasazený respirátor, a to v teoretických i klinických předmětech, stále také trvá povinnost nošení respirátoru ve veřejných prostorách.

Dále upozorňujeme studenty, že je povinnost preventivního testování v nemocnicích pro neočkované, která se týká i studentů, kteří přicházejí do přímého kontaktu s pacienty. Forma prokazování potvrzení "O-N-T" (potvrzení bezinfekčnosti) se řídí podle pravidel aktuálně platných na konkrétním zdravotnickém pracovišti.

Výjimku z testování mají:

· osoby, které v posledních 180 dnech prodělaly laboratorně potvrzené COVID-19,

· osoby, které mají ukončené očkování proti COVID-19 a od vakcinace uplynula doba min. 14 dní

Studenti nemusí prokazovat bezinfekčnost za účelem účasti na vzdělávání a zkouškách, naopak prokazují bezinfekčnost za účelem účasti na promocích a imatrikulacích a pokud jsou ubytováni na kolejích.

Hodnocení: (hodnotil 1 uživatel) spravovat