22. studentská vědecká konference - SVK 2021.

1. lékařská fakulta UK pořádá pod záštitou děkana prof. MUDr. Martina Vokurky, CSc., 22. studentskou vědeckou konferenci (SVK). Konference se koná ve čtvrtek 20. května 2021 v posluchárně Purkyňova ústavu a přilehlých prostorách. Pokud situace prezenční formu neumožní, konference proběhne online.

Pregraduální a postgraduální studenti mohou zasílat přihlášku s abstraktem elektronicky ve formuláři Google do 24. 3. 2021, 23.30 hodin. Formulář pro přihlášení abstraktu na konferenci naleznete ZDE.

Je možné podávat abstrakty, které byly podány do loňské, zrušené konference SVK 2020.

Text abstraktu by měl obsahovat následující informace o prezentovaném tématu (může být členěn do odstavců)

• cíl studie,
  • použité metody,
  • souhrn výsledků,
  • závěr.

Text abstraktu může mít maximálně 1500 znaků včetně mezer (název abstraktu, autoři a název pracoviště, kde byla práce vytvořena, se do limitu nezapočítávají).

Hodnocení: (hodnotilo 12 uživatelů) spravovat