Webinář Writefull pro korekci odborných textů

Nástroj Writefull byl – na rozdíl od jiných podobných nástrojů (např. kdysi Komisí diskutované Grammarly) – speciálně navržen pro korekci odborných textů v angličtině, a liší se také tím, že používá jazykové modely založené na umělé inteligenci (AI) a průběžně se „učí“ z textů milionů publikovaných odborných článků. Writefull koriguje gramatiku, použití odborné terminologie, interpunkci, pravopis a stylistiku. Writefull je určen především univerzitám a výzkumným institucím.

V úterý 19.05.2020 od 12:00 (do 13:00) proběhne webinář, kde nástroj představí přímo jeho autoři. Registrovat se můžete zde: https://bit.ly/Writefull_May19

Webinář bude v angličtině a pokud se nemůžete zúčastnit, registrujte se tak jako tak – dostanete záznam.

Na základě dobré zpětné vazby může UK vyjednat zkušební přístup do tohoto nástroje.

Podrobnější informace o tomto nástroji naleznete ZDE.