1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

LOG-BOOK

Seznam praktických výkonů /povinných/ neboli LOG-BOOK

  1. Studenti studijního programu Všeobecné lékařství obdrží při zápisu do 1. ročníku Seznam praktických výkonů pro předmět „Minimum praktických výkonů ve všeobecném lékařství“ (kód B01952), jehož absolvování bude klasifikováno v 6. ročníku před státními závěrečnými zkouškami. Studenti v průběhu studia, během stáží na příslušných pracovištích nebo v průběhu letní praxe, provedou sami výkony nebo jsou přítomni a asistují při výkonech, vyjmenovaných v seznamu praktických výkonů. Získání dané klinické dovednosti potvrdí vedoucí příslušného pracoviště nebo odborný školitel. Pro získání zápočtu na Ústavu všeobecného lékařství (vedoucí předmětu as. MUDr. Bohumil Seifert, Ph.D) je zapotřebí potvrzení všech povinných výkonů v Seznamu praktických výkonů.
    Seznam pracovišť garantujících absolvování jednotlivých výkonů pro Všeobecné lékařství - viz příloha!!
  2. Studenti studijního programu Zubní lékařství obdrží při zápisu do 1. ročníku Seznam praktických výkonů pro předmět „Minimum praktických výkonů v zubním lékařství“ (kód B01906), jehož absolvování bude klasifikováno v 5. ročníku před státními závěrečnými zkouškami. Pro získání zápočtu na Stomatologické klinice (vedoucí předmětu prof. MUDr. Jana Dušková, DrSc.) je zapotřebí potvrzení všech povinných výkonů v Seznamu praktických výkonů.

  3. Studenti všech zdravotnických nelékařských studijních programů obdrží při zápisu ke studiu Seznam praktických výkonů. Absolvování povinných výkonů bude klasifikováno před poslední částí státní závěrečné zkoušky garantem studijního oboru.Hodnocení: (hodnotilo 80 uživatelů) spravovat