1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Termíny státních doktorských zkoušek

Termíny státních doktorských zkoušek 2019/2020:

MUDr. Karel Kostlivý
Termín SZD: 18. 8. 2020, 9:00
Studijní program: Experimentální chirurgie
Místo konání SDZ: zasedací místnost I. chirurgické kliniky, 1. LF UK a VFN

Mgr. et Bc. Karolína Vlčková
Termín SZD: 14. 7. 2020, 12:00
Studijní program: Psychologie
Místo konání: knihovna Psychiatrické kliniky 1. LF UK, Ke Karlovu 11

MUDr. Adam Houska
Termín SZD: 14. 7. 2020, 11:30
Studijní program: Psychologie
Místo konání: knihovna Psychiatrické kliniky 1. LF UK, Ke Karlovu 11

Mgr. Kateřina Příhodová 
Termín SZD: 14. 7. 2020, 11:30
Studijní program: Psychologie
Místo konání: knihovna Psychiatrické kliniky 1. LF UK, Ke Karlovu 11

Mgr. Andrea Nichtová
Termín SZD: 14. 7. 2020, 11:00
Studijní program: Psychologie
Místo konání: knihovna Psychiatrické kliniky 1. LF UK, Ke Karlovu 11

PaedDr. Lenka Pospíšilová
Termín SZD: 14. 7. 2020, 11:00
Studijní program: Psychologie
Místo konání: knihovna Psychiatrické kliniky 1. LF UK, Ke Karlovu 11

MUDr. Jan Rulíšek
Termín SZD: 14. 7. 2020, 9:30
Studijní program: Preventivní medicína
Místo konání: konferenční sál prof. R. Königové, číslo 223, v budově děkanátu 3. LF UK

 

MUDr. Bohdan Kousal
Termín SZD: 14. 7. 2020, 8:30
Studijní program: Preventivní medicína
Místo konání: konferenční sál prof. R. Königové, číslo 223, v budově děkanátu 3. LF

Mgr. Martina Janíková
Termín SZD: 13. 7. 2020, 15:30
Studijní program: Neurovědy
Místo konání: učebna SP1, děkanát 2. LF UK, V Úvalu 84, P-5

 

MUDr. Mgr. Adam Tesař
Termín SZD: 13. 7. 2020, 15:00
Studijní program: Neurovědy
Místo konání SDZ: malá posluchárna děkanátu 2. LF UK, Motol

Mgr. Adam Kulhánek 
Termín SZD: 1. 7. 2020, 9:00
Studijní program: Specializace ve zdravotnictví, obor Adiktologie
Místo konání SDZ: Klinika adiktologie, 1. LF UK v Praze, Apolinářská 4 

Ing. Blanka Nechanská
Termín SZD: 1. 7. 2020, 8:30
Studijní program: Specializace ve zdravotnictví, obor Adiktologie
Místo konání SDZ: Klinika adiktologie, 1. LF UK v Praze, Apolinářská 4

Mgr. Jaroslav Šejvl
Termín SZD: 1. 7. 2020, 8:00
Studijní program: Specializace ve zdravotnictví, obor Adiktologie
Místo konání SDZ: Klinika adiktologie, 1. LF UK v Praze, Apolinářská 4

MUDr. Mária Gregová
Termín SZD: 26. 6. 2020, 10:00
Studijní program: Zobrazovací metody v lékařství
Místo konání: Klinika zobrazovacích metod 2. LF UK a FN Motol

 

MUDr. Josef Marek
Termín SZD: 26. 6. 2020, 9:30
Studijní program: Zobrazovací metody v lékařství
Místo konání: Klinika zobrazovacích metod 2. LF UK a FN Motol

 

Mgr. Klára Červená
Termín SZD: 25. 6. 2020, 11:30
Studijní program: Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
Místo konání SDZ: Ústav biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN

Mgr. Jana Bohatá
Termín SZD: 25. 6. 2020, 10:30
Studijní program: Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
Místo konání SDZ: Ústav biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN

Mgr. Martin Řeboun
Termín SZD: 25. 6. 2020, 9:30
Studijní program: Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
Místo konání SDZ: Ústav biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN

Mgr. Monika Hrubá
Termín SZD: 25. 6. 2020, 8:30
Studijní program: Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
Místo konání SDZ: Ústav biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN

MVDr. Aneta Pierzynová
Termín SZD: 18. 6.2020, 12:00
Studijní program: Biologie a patologie buňky
Místo konání SDZ: Ústav histologie a embryologie, 1. LF UK

Mgr. Lucie Friedová
Termín SZD: 15. 6. 2020, 14:30
Studijní program: Neurovědy
Místo konání SDZ: Neurologická klinika, 2. LF UK a FN Motol

MUDr. Petra Reková
Termín SZD: 15. 6. 2020, 13:45
Studijní program: Neurovědy
Místo konání SDZ: Neurologická klinika, 2. LF UK a FN Motol

MUDr. Zuzana Forejtová
Termín SZD: 15. 6. 2020, 13:00
Studijní program: Neurovědy
Místo konání SDZ: Neurologická klinika, 2. LF UK a FN Motol

MUDr. Miroslav Koňařík
Termín SZD: 8. 6. 2020, 08:00
Studijní program: Fyziologie a patofyziologie člověka
Místo konání SDZ: Fyziologický ústav, 1. LF UK

MUDr. Karolína Vodehnalová
Termín SZD: 1. 6. 2020, 16:30
Studijní program: Neurovědy
Místo konání: učebna SP1, děkanát 2. LF UK, V Úvalu 84, P-5

 

Mgr. Zuzana Schierová
Termín SZD: 28. 5. 2020, 11:00
Studijní program: Dějiny lékařství
Místo konání SDZ: Ústav dějin lékařství a cizích jazyků, 1. LF UK

MUDr. Tereza Kopecká
Termín SZD: 28. 5. 2020, 11:00
Studijní program: Dějiny lékařství
Místo konání SDZ: Ústav dějin lékařství a cizích jazyků, 1. LF UK

MUDr. Bc. Kateřina Kubínová
Termín SZD: 14. 5. 2020, 09:15
Studijní program: Fyziologie a patofyziologie člověka
Místo konání SDZ: Fyziologický ústav, 1. LF UK

Mgr. Kateřina Faltusová
Termín SZD: 14. 5. 2020, 08:30
Studijní program: Fyziologie a patofyziologie člověka
Místo konání SDZ: Fyziologický ústav, 1. LF UK

MUDr. Karolína Adamcová
Termín SZD: 14. 5. 2020, 08:30
Studijní program: Fyziologie a patofyziologie člověka
Místo konání SDZ: Fyziologický ústav, 1. LF UK

Mgr. Anna Šimonová
Termín SZD: 12. 5. 2020, 14:00
Studijní program: Biochemie a patobiochemie
Místo konání SDZ: Ústav lékařské biochemie a laboratorní diagnostiky, 1. LF UK a VFN

MUDr. Simona Maléřová
Termín SZD: 12. 5. 2020, 12:30
Studijní program: Experimentální chirurgie
Místo konání SDZ: I. chirurgická klinika, 1. LF UK a VFN

MUDr. Peter Lukáč
Termín SZD: 12. 5. 2020, 11:30
Studijní program: Experimentální chirurgie
Místo konání SDZ: I. chirurgická klinika, 1. LF UK a VFN

MUDr. Jitka Levorová
Termín SZD: 12. 5. 2020, 10:30
Studijní program: Experimentální chirurgie
Místo konání SDZ: I. chirurgická klinika, 1. LF UK a VFN

Tereza Příhodová, MA
Termín SZD: 10. 3. 2020, 10:30
Studijní program: Psychologie
Místo konání SDZ: Psychiatrická klinika, 1. LF UK a VFN

PhDr. Jana Müllerová
Termín SZD: 10. 3. 2020, 10:00
Studijní program: Psychologie
Místo konání SDZ: Psychiatrická klinika, 1. LF UK a VFN

Mgr. Jana Hořínková
Termín SZD: 4. 3. 2020, 15:30
Studijní program: Farmakologie a toxikologie
Místo konání SDZ: Farmakologický ústav, 1. LF UK a VFN

Mgr. Matěj Ľupták
Termín SZD:  4. 3. 2020, 15:00
Studijní program: Farmakologie a toxikologie
Místo konání SDZ: Farmakologický ústav, 1. LF UK a VFN

MUDr. Fredy Manolo Briñez Folleco
Termín SZD: 20. 2. 2020, 09:45
Studijní program: Zobrazovací metody v lékařství
Místo konání SDZ: Klinika zobrazovacích metod, 2. LF UK a FN Motol

MUDr. Gabriela Vojtěchová
Termín SZD: 20. 2. 2020, 09:30
Studijní program: Zobrazovací metody v lékařství
Místo konání SDZ: Klinika zobrazovacích metod, 2. LF UK a FN Motol

Mgr. Alžběta Zinková
Termín SZD: 13. 2. 2020, 15:00
Studijní program: Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
Místo konání SDZ: Ústav biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN

Mgr. Kateřina Radilová
Termín SZD: 13. 2. 2020, 14:00
Studijní program: Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
Místo konání SDZ: Ústav biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN

Mgr. Elena Školníková
Termín SZD: 13. 2. 2020, 12:00
Studijní program: Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
Místo konání SDZ: Ústav biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN

Mgr. Tereza Daňhelovská
Termín SZD: 6. 2. 2020, 13:00
Studijní program: Fyziologie a patofyziologie člověka
Místo konání SDZ: Fyziologický ústav, 1. LF UK

Mgr. Pavel Horák
Termín SZD: 4. 2. 2020, 12:00
Studijní program: Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
Místo konání SDZ: 3. LF UK, zasedací místnost

Mgr. Zuzana Stehlíková
Termín SZD: 29. 1. 2020, 11:00
Studijní program: Imunologie
Místo konání SDZ: PřF, UK, zasedací místnost

MUDr. Petra Zemanová
Termín SZD: 16. 1. 2020, 09:15
Studijní program: Fyziologie a patofyziologie člověka
Místo konání SDZ: Fyziologický ústav, 1. LF UK

MUDr. Patrik Šimják
Termín SZD: 16. 1. 2020, 08:30
Studijní program: Fyziologie a patofyziologie člověka
Místo konání SDZ: Fyziologický ústav, 1. LF UK

Dr. Maksim Yurchenko
Termín SZD: 15. 1. 2020, 09:00
Studijní program: Experimentální chirurgie
Místo konání SDZ: I. chirurgická klinika, 1. LF UK a VFN

D.M. Igor Linetskiy
Termín SZD: 15. 1. 2020, 09:00
Studijní program: Experimentální chirurgie
Místo konání SDZ: I. chirurgická klinika, 1. LF UK a VFN

MUDr. Petr Hollý
Termín SZD: 6. 1. 2020, 15:30
Studijní program: Neurovědy
Místo konání SDZ: Neurologická klinika, 1. LF UK

MUDr. Klára Brožová
Termín SZD: 6. 1. 2020, 15:30
Studijní program: Neurovědy
Místo konání SDZ: Neurologická klinika, 1. LF UK a VFN

Mgr. Gabriela Věchetová
Termín SZD: 10. 12. 2019, 11:30
Studijní program: Psychologie
Místo konání SDZ: Psychiatrická klinika, 1. LF UK a VFN

Mgr. Markéta Červenková
Termín SZD: 10. 12. 2019, 11:00
Studijní program: Psychologie
Místo konání SDZ: Psychiatrická klinika, 1. LF UK a VFN

MUDr. Lenka Hasíková
Termín SZD: 5. 12. 2019, 09:15
Studijní program: Fyziologie a patofyziologie člověka
Místo konání SDZ: Fyziologický ústav, 1. LF UK

MUDr. Lenka Daumová
Termín SZD: 5. 12. 2019, 08:30
Studijní program: Fyziologie a patofyziologie člověka
Místo konání SDZ: Fyziologický ústav, 1. LF UK

MUDr. Irena Maříková
Termín SZD: 3. 12. 2019, 12:00
Studijní program: Lékařská biofyzika

Mgr. Michaela Czerneková
Termín SZD: 28. 11. 2019, 15:00
Studijní program: Biologie a patologie buňky
Místo konání SDZ: Ústav histologie a embryologie, 1. LF UK

MVDr. Kateřina Pavelcová
Termín SZD: 27. 11. 2019, 11:00
Studijní program: Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
Místo konání SDZ: Ústav biologie a lékařské genetiky, 1. LF UK a VFN

Ing. Šárka Šestáková
Termín SZD: 27. 11. 2019, 09:00
Studijní program: Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
Místo konání SDZ: Ústav biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN

Mgr. Klára Šrůtová
Termín SZD: 27. 11. 2019, 10:00
Studijní program: Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
Místo konání SDZ: Ústav biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN

MUDr. Šárka Fingerhutová
Termín SZD: 14. 11. 2019, 08:30
Studijní program: Fyziologie a patofyziologie člověka
Místo konání SDZ: Fyziologický ústav, 1. LF UK

MUDr. Klára Chmelová
Termín SZD: 30. 10. 2019, 15:30
Studijní program: Biochemie a patobiochemie
Místo konání SDZ: Ústav lékařské biochemie a laboratorní diagnostiky, 1. LF UK a VFN

Mgr. Jana Beranová
Termín SZD: 30. 10. 2019, 14:00
Studijní program: Biochemie a patobiochemie
Místo konání SDZ: Ústav lékařské biochemie a laboratorní diagnostiky, 1. LF UK a VFN

Mgr. Adéla Kábelová
Termín SZD: 16. 10. 2019, 08:30
Studijní program: Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
Místo konání SDZ: Ústav biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN

MUDr. Michaela Dedeciusová
Termín SZD: 7. 10. 2019, 15:00
Studijní program: Neurovědy
Místo konání SDZ: Neurologická klinika, 1. LF UK


Hodnocení: spravovat