Pilotní otevření posilovny pro zaměstnance

Zaměstnanci 1. LF UK mají nyní možnost navštěvovat posilovnu v budově Anatomického ústavu. Pilotní projekt ke zjištění zájmu o posilovnu bude probíhat po dobu měsíců (dubna a května). Proto pokud máte Vy, či Vaši kolegové o sportování dlouhodobý zájem, prosíme, abyste posilovnu vyzkoušeli. Kolegové z UTV pak vyhodnotí návštěvnost a případně upraví počet hodin.

Nově zrekonstruovanou posilovnu (vchod ze dvora Anatomického ústavu z ulice U Nemocnice) můžete navštívit každé úterý 16:00-17:00 a středu 17:30-18:30. Avizovaný odborný dohled (trenérka v úterý a trenér ve středu) ochotně poradí, ale nechá Vás i volně cvičit, pokud potřebujete jen svůj prostor. Jsou zde k dispozici šatny (zámeček s sebou) a sprchy.

Pro rezervaci konkrétního termínu, prosím, použijte e-mail kristyna.ruzickova@lf1.cuni.cz

Bude Vám zasláno potvrzení Vaší rezervace s pokyny a kontaktem na asistenta, který bude přítomen na lekci.

Do posilovny budou mít přístup pouze zaměstnanci a studenti 1. lékařské fakulty.