Konference mezinárodního neurovědeckého týmu grantu Neuripides

Srdečně vás zveme na přednášky s neurologickou tématikou, které se uskuteční na konferenci mezinárodního neurovědeckého týmu grantu Neuripides. Vědci z Maastrichtu, Kolína nad Rýnem, Paříže, Ankary a Prahy zkoumají nové možnosti léčby Parkinsonovy nemoci. Můžete se těšit nejen na příspěvky českých a zahraničních odborníků, ale i na zkušenosti pacientů. Přednášející se budou věnovat například včasné diagnostice Parkinsonovy nemoci nebo nejnovějším možnostem léčby, jako je hloubková mozková stimulace.

Přednášky určené veřejnosti proběhnou ve čtvrtek 25. 4. od 15:15 do 17:15 a v pátek 26. 4. od 9:00 do 10:30 ve velké posluchárně Neurologické kliniky 1. LF UK a @vfn_praha, Kateřinská 30, Praha 2. Celý program bude v angličtině.