1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás
KontaktPersonální oddělení
Kateřinská 32
121 08 Praha 2

Elektronické výplatní pásky

Od ledna 2019 budou výplatní pásky zpřístupněny v elektronické podobě, tj. poprvé budou k dispozici elektronické výplatní pásky za měsíc prosinec 2018.

Modul Elektronických výplatních pásek bude přístupný v aplikaci WhoIs od 1.1.2019 (viz. https://is.cuni.cz/webapps/?lang=cs).

Tato aplikace je součástí Webových aplikací UK a je zpřístupněna pro všechny osoby s přiděleným osobním číslem UK a s nastaveným heslem v Centrální autentizační službě UK (dále jen „CAS“ – viz. https://ldap1.cuni.cz/).

Pokud zaměstnanec nevlastní průkaz zaměstnance UK s přístupem do Webových aplikací UK, musí osobně navštívit některé z výdejních center průkazů pro zaměstnance UK (kontakt viz. https://www.cuni.cz/UK-3249.html#9). Tento průkaz a následné nastavení hesla v CAS je nutno si zařídit nejpozději do konce roku 2018. Nastavené (tzv. ověřené heslo) v CAS je potřebné pro získání výplatní pásky v elektronické podobě.

Podrobnější návod pro práci s modulem Elektronické výplatní pásky naleznete v přiloženém uživatelském manuálu.

Elektronické výplatní pásky jsou povinné pro všechny zaměstnance 1. LF UK v pracovním poměru a pro zaměstnance, kteří mají uzavřenu na 1. LF UK dohodu o pracovní činnosti.

Zaměstnancům 1. LF UK pracujícím na dohodu o provedení práce bude výplatní páska k dispozici v tištěné podobě ve mzdové účtárně 1. LF UK.

Pro případné podrobnější informace kontaktujte mzdovou účtárnu 1. LF UK (Ing. Radka Kadlecová, telefon: 224 964 284).

 

Hodnocení: spravovat