Výběrové komise

Pracoviště Předseda komise Navržený děkanem Navržený ČLS JEP/děkanem přizvaný odborník Navržený ČLK Navržený odbor. organizací Navržený ČLS JEP Navržený ředitelkou nemocnice Navržený ředitelkou nemocnice Navržený Akademic. senátem Náhradník za navržené děkanem
Klinika dětského a dorostového lékařství Prof. MUDr. Alois Martan, DrSc. Prof. MUDr. Jiří Zeman, DrSc. Prof. MUDr. Jan Starý, DrSc. ( Doc. MUDr. Sylva Skálová, Ph.D.) MUDr. Jana Ťuíková ( MUDr. Tomáš Vařeka) MUDr. Ing. Lukáš Lambert, Ph.D. ( Šárka Neumannová) Prof. MUDr. Milan Macek jr., DrSc. (MUDr. Markéta Havlovičová) Ing. Pavel Nesnídal ( Ing. Eva Hejlová) Mgr. MUDr. Markéta Hellerová (MUDr. Ivan Pavlík) MUDr. Martin Vejražka, Ph.D. (Doc. MUDr. Vladimír Riljak, Ph.D.) Prof. MUDr. Pavel Martásek, DrSc.
Klinika pracovního lékařství Prof. MUDr. Přemysl Strejc, DrSc. Prof. MUDr. Otomar Kittnar, CSc., MBA Prof. MUDr. Daniela Pelclová, CSc. MUDr. Ludmila Říhová (MUDr. Miroslav Pšenička) MUDr. Libor Zámečník, Ph.D. ( Doc. MUDr. Jan Jiskra, Ph.D.) Doc. MUDr. Marie Nakládalová, Ph.D ( Prof. MUDr. Petr Brhel, CSc.) Mgr. MUDr. Markéta Hellerová (MUDr. Ivan Pavlík, MBA, MHA) Ing. Eva Hejlová ( MUDr. Jan Bříza, CSc., MBA) Doc. MUDr. Michal Vrablík, Ph.D. ( MUDr. Martin Vejražka, Ph.D.) Prof. RNDr. Libuše Kolářová, CSc.