zburi| tisk | spravovat

Dětská paliativní péče v Čechách

Diskutovat s Vámi budou:

71636MUDr. Irena Závadová
odborný asistent na Onkologické klinice 1. LF UK a VFN v Praze, primářka Cesty Domů

„I tehdy, když my sami máme dojem, že nemáme nemocnému už co nabídnout, on i jeho blízcí potřebují vědět, že máme nějaký plán. A my na to musíme být připraveni.“

72032MUDr. Mahulena Mojžíšová
primářka dětského oddělení Nemocnice Hořovice a vedoucí Pracovní skupiny dětské paliativní péče

„I když nemohu vyléčit, mohu pomoci."

71635PhDr. Martin Loučka, PhD.
ředitel Centra paliativní péče a vědecký sekretář České společnosti paliativní medicíny

Úmrtí dítěte je asi nejhorší zkušenost, kterou lidé mohou projít. Jako společnost musíme v takové situaci umět nabídnout adekvátní podporu a právě dětská paliativní péče může být pro tyto rodiny obrovskou pomocí.

Za obsah této stránky odpovídá: Oddělení vnitřní komunikace . počet zobrazení: 255 poslední aktualizace: zburi, 19.10.2017