Zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře

Do ordinace všeobecného praktického lékaře hledáme druhou zdravotní sestru.

Jedná se o moderně vybavenou ordinaci fungující ve dvousměnném provozu 8-14:00 a 14-20:00 od pondělí do pátku, žádné noční, víkendy nebo návštěvní služba.
Adresa ordinace je Nepilova 903/3, 19000 - Praha 9.
Prozatím nabízíme částečný úvazek 80-120 hodin měsíčně, odměna 300-350 Kč/hodinu, po zkušební době je možné navýšení pracovních hodin do plného úvazku.

Náplň práce: odběry, infuze, i.m., s.c., očkování, CRP, Strep, FOB, INR, HbA1C, EKG, práce s virtuální sestrou Emmy, administrativa.

Nástup je možný ihned, týden dovoleny navíce, podpora vzdělání, roční příspěvek na literaturu nebo kurzy 8000 Kč.
Multisportka za zvýhodněnou cenu.
Zdravotní sestra se u nás vice věnuje odborné práci a pomáhá lékařům třídit pacienty podle závažnost stavu. S administrativou a telefonáty nám vypomáhají dvě administrátorky.

Kdyby někdo měl zájem, ozvete se nám prosím emailem nebo telefonicky.
Kontaktní informace: MUDr.Anna Chupina 776572809, anna.chupina10.10@gmail.com

www.medianna.cz