1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Výkon zdravotnického povolání v cizině

72102

Lékaři, kteří získali kvalifikaci na území ČR - Vzory žádostí
Vzory jednotlivých žádostí naleznete na konci této stránky. Tabulky přehledu praxe a tabulky přehledu výkonů slouží pouze jako dodatky ke specializačnímu indexu a logbooku. Jen ve vybraných případech je možné je použít samostatně. 

Žádost dle § 7
je pro všechny zubní lékaře, kteří získali základní lékařské vzdělání v oboru stomatologie v České republice nebo vykonali aprobační zkoušku (lékaři, kteří získali základní lékařské vzdělání v oboru stomatologie mimo země EU). Kontaktní osoba:

Žádost dle § 10
je pro všechny farmaceuty, kteří získali základní farmaceutické vzdělání v oboru farmacie v České republice nebo vykonali aprobační zkoušku (farmaceuti, kteří získali základní lékařské vzdělání v oboru farmacie mimo země EU). Kontaktní osoba: Žádost dle § 42
zákona č. 95/2004 Sb. je určena lékařům, zubním lékařům a farmaceutům, kteří získali vzdělání v České republice a chtějí vykonávat zdravotnické povolání lékaře, zubního lékaře nebo farmaceuta v jiném členském státě EU. Kontaktní osoba:  Žádost dle § 44
je pro všechny lékaře, zubní lékaře a farmaceuty, kteří vykonali atestační zkoušku v České republice v některém ze specializačních oborů podle dříve platných právních předpisů. Kontaktní osoba: O nový logbook lze zažádat na IPVZ, a to u paní Stanislavy Večeřové (telefon: 271 019 111). Poplatek činí 50 Kč.
Hodnocení: (hodnotilo 58 uživatelů) spravovat