Smíchov Medical Centre s.r.o. přijme zubního lékaře s praxí i absolventa VŠ

Přijmeme zubního lékaře/ku bez další odbornosti či specializace.

Ordinace je plně vybavena + RTG, máme sestřičku s dlouholetou praxí a jsme zasmluvněni převážnou většinou zdravotních pojišťoven. Přijmeme lékaře s praxí i absolventa VŠ.

Nabízíme více možností spolupráce: na HPP, na zkrácený pracovní úvazek či spolupráci na IČO

Název pozice
Zubní lékař/ka

Druh náboru
dlouhodobý pracovní poměr, smlouva na dobu neurčitou

Náplň práce zaměstnance
Zubní lékařství Praha Smíchov Pondělí-Pátek od (7)8-16:00

Požadavky na zaměstnance
VŠ vzdělání v oboru zubní lékařství, může být absolvent, slušně jednání a vystupování

Nabízíme zaměstnanci
Placené další vzdělávání, cestovné, nově zařízená stomatologická ordinace, pracovní oděv

Jiná sdělení
Soukromá stomatologická klinika nabízí plný nebo zkrácený úvazek pro zubního lékaře/lékařku. Nabízíme práci v moderně vybavené nově zařízené ordinaci (RVG, OPG, kofferdam, strojová endodoncie, dentální mikroskop) se zkušenou sestřičkou, možnost konzultací s vedoucím lékařem, spolupráci s implantologem a parodontologem, slušné jednání, fixní plat a výkonové odměny, pružnou pracovní dobu(možnost upravit si pracovní dobu podle svých objednaných pacientů), pracovní oděv a 30 dnů dovolené. Máme k dispozici systém xDent a Wintropos. Nástup možný od září 2021 nebo dle dohody. Více informací po telefonu nebo mailu. Rádi Vás provedeme po objektu naší kliniky a seznámíme s kolegy.

Typ pracovního poměru
Práce na plný nebo zkrácený úvazek

Obor
Zdravotnictví a sociální péče