Obec LOCHOVICE hledá zubního lékaře-lékařku a nabízí k pronájmu zubní ordinaci v obci

Zubní ordinace je nově zrekonstruovaná a vybavená výrobky společností KaVo a Gendex. Je součástí obecního zdravotního střediska, spolu s ordinacemi dalších výborných lékařek i lékárnou.

Obec Lochovice je bývalá středisková obec, ležící cca 45 km od Prahy, u dálnice D5, v určitě hezké a ekologicky čisté krajině v předhůří Brd. V obci je obvyklá občanská vybavenost, mj. obchody, pošta, restaurace, základní škola i mateřská škola, nádraží ČD, apod...

Hledáme za lékařku, která odešla do starobního důchodu, do nově vybudované bezbariérové ordinace, pozitivní, empatickou a odborně zdatnou osobnost, která bude chtít ve „svém“ odborně růst i přesvědčit o svých kvalitách.

Nabízíme ze strany našeho úřadu vstřícnost, zájem na korektním jednání a velkou spádovost možných pacientů. Součástí našeho přístupu je i zájem na případném řešení odpovídajícího bydlení pro lékaře – možnost obecního bytu 3 + 1 s garáží.

Bližší informace na :

Obec Lochovice, Lochovice 77, 267 23, www.: obec-lochovice.cz