Nemocnice Náchod a.s. hledá nové kolegy

Oblastní nemocnice Náchod a.s. je druhým největším zaměstnavatelem v Královéhradeckém kraji. Zároveň je perspektivním zaměstnavatelem s ohledem na lokalitu umístění – pestrá možnost volnočasových aktivit, krásná příroda, kvalitní občanská vybavenost.

Naše lékařské týmy již vyhlížejí své nové kolegy na těchto odděleních:

Anesteziologicko-resuscitační oddělní, Interní oddělení, Oddělení neurologie, Radiodiagnostické oddělení, Rehabilitační oddělení, Oddělení urologie, Psychiatrie, Pediatrické oddělení

Nabízíme:

Moderní akreditované pracovní prostředí a v blízké době II. etapu modernizace nemocnice

Nástupní mzdu od 50 000 Kč

Stabilizační odměnu 50 000 Kč nebo 125 000 Kč a na Interní oddělení 250 000 Kč

Stipendium pro mediky od 4. do 6. ročníku a návaznost na stipendium od Královéhradeckého kraje

Pomoc se zajištěním ubytování téměř dle Vašich přání

Pracovní poměr na dobu neurčitou s plným pracovním úvazkem

Úhrada kompletních nákladů na celé specializační vzdělávání a s tím spojenou odbornou administrativu v celém jejím průběhu od začátku zařazení do Vámi vybraného oboru

Úhrada poplatku České lékařské komoře

A mimo jiné i: 5 týdnů dovolené, závodní stravování v areálu nemocnice s dotovanou stravou, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, benefitní kartičku zaměstnance s kreditem až 4 000 Kč ročně, mobilní tarif nejen pro zaměstnance, ale i rodinné příslušníky, sleva 10 % při nákupu v Královéhradecké lékárně a.s., příspěvek na ubytování 3 500 Kč/ 24 měsíců (s trvalým pobytem mimo Královéhradecký kraj)