Nabídka zaměstnání na Praze 10, Uhříněvsi

Do našeho pracovního kolektivu přijmeme fyzioterapeuta (fyzioterapeutku). Jsme tým fyzioterapeutů a rehabilitační lékařky – výhodou je tedy přímá návaznost a vzájemná spolupráce mezi sebou. Nabízíme příjemné prostředí plně vybaveného ambulantního provozu fyzioterapie, dvě tělocvičny nejen pro skupinové lekce, samostatné pracovny – cvičebny, dobrý mladý kolektiv soukromého rehabilitačního centra, možnost osobního růstu, hezké pracovní ohodnocení, flexibilní pracovní dobu a možnost téměř jakékoliv domluvy. Podmínkou je radost z práce, přímé jednání a zodpovědnost za svoji práci.

Pro více informací pište prosím vedoucí fyzioterapeutce Mgr. Blance Černé na svedka@seznam.cz nebo volejte na 602 345 703. Těšíme se na Vás.

RHB centrum ELPEKO s.r.o., Bečovská 656, 104 00 Praha 10 – Uhříněves

www.rehabilitace-uhrineves.cz