Město Česká Kamenice hledá zubní lékaře

Vážení studenti,

naše malebné město Česká Kamenice, nacházející se na pomyslné turistické křižovatce tří chráněných krajinných oblastí a v dosahu klidového Národního parku České Švýcarsko, které je zároveň potenciální silniční tepnou na trase Ústí nad Labem – Liberec jen několik kilometrů od německých hranic, Vám hodlá nabídnout realizaci Vašich studijních výsledků do praxe.

Velice dobře si uvědomujeme, že jste na trhu práce nedostatkovým zbožím, ale prosíme o Vaši krátkou pozornost.

Co nabízíme?

- Studentům od 3. ročníku zubního lékařství nabízíme stipendium

- Začínajícím lékařům finančně pomůžeme se zřízením zubní ordinace

- Stávajícím zubařům, kteří by chtěli otevřít svou ordinaci u nás, nabízíme rovněž participaci na pořízení zařízení