I. chirurgická klinika 1. LF UK a VFN nabízí 2 pracovní místa na pozici sekundárního lékaře

Nabízíme 2 pracovní místa na pozici sekundárního lékaře – absolventa na I. chirurgickou kliniku 1. LF UK a VFN.

I přes zájem z ostatních lékařských fakult z celé republiky chceme preferovat kvalitní uchazeče naší fakulty.

Nabízíme: většinový úvazek u VFN + úvazek u 1. LF UK přesahující výši 1,0 + možnost hrazené výuky za anglickou paralelku. Vzhledem k vysoké operativě a unikátní ambulantní činnosti je jistá kvalitní a rychlá příprava ke složení zkoušek kmene a specializačních.

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání Vašeho životopisu a motivačního dopisu na sekretariát I. chirurgické kliniky, e-mail: Kristyna.walterova@vfn.cz