Vydejte se za zábavou a vyhrajte!

Pro ty z vás, kteří jsou akční a rádi se něco dozvědí, jsme připravili soutěž – Naučnou stezku. Při plnění jednotlivých úkolů se dozvíte něco z historie nejen první republiky, ale třeba i o spolku Vltavan či o Sokolu, budete si moci vyrobit létajícího draka, prak nebo jiný výrobek, vyzkoušet si krasopis, tlučení špačků či skákání v pytli, zajít do tančírny nebo na divadlo, usednout do starého veterána, podívat se do polní nemocnice, lazaretu či k legionářům, udělat si fotku z první republiky nebo natočit krátký příběh, napsat přání republice či vymyslet komiks a také si ověřit, co vše víte o naší zemi! Stanovišť s jednotlivými úkoly je mnoho, vy však musíte navštívit jen deset z nich :)

Brožurku s názvem Naučná stezka si můžete vyzvednout v infostánku u vchodu do areálu festivalu nebo na kterémkoli stanovišti zařazeném do soutěže. Až nasbíráte všech 10 razítek, odevzdejte brožurku Naučná stezka na infostánku a nezapomeňte si zapamatovat číslo, kterým je označena (najdete vedle prostoru pro jméno).

Hodně štěstí a zábavy!