1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Spolek mediků českých

Spolek mediků českých je organizace sdružující studenty lékařských fakult, a to zejména studenty naší fakulty. Studenti v jejím čele zaštiťují aktivity zaměřené převážně na volný čas.

90983Spolek disponuje vlastními prostory ve Faustově domě v druhém patře na Karlově náměstí, ve kterých naleznete odpočinkovou zónu s gauči a fotbálkem, rozsáhlou knihovnu, počítače s tiskárnou a studovnu. K zakoupení jsou zde nejen fakultní, ale i spolkové předměty, rádi ti připravíme kávu nebo čaj za studentské ceny. Spolek je místem, které nabízí zázemí ke studiu a trávení volného času během výuky, a zároveň místem, kde se můžeš seznámit se spolužáky a získat tak nové kamarády napříč všemi ročníky. Spolek je ti k dispozici od pondělí do pátku od 12:00 do 17:00 – přijď se kdykoliv v otvírací době pobavit se spolužáky nebo si jen dát kávu a odpočinout si na chvíli od studijních povinností.

A ač to letos bude složitější, Spolek tradičně pořádá spoustu společenský ch akcí. Namátkou Piknik, Pubquiz, Ples mediků, 1 + 6 Medik párty, Magickou párty, turnaje v bowlingu, badmintonu a spousty dalších.

Chceš být toho všeho součástí? Neváhej a přidej se, stačí být studentem lékařské fakulty, přijít k nám do Spolku a zaregistrovat se. Nezapomeň si vzít s sebou ISIC. Vstupní registrační poplatek činí 200 korun, zaplatíš ho jednou a registrace platí po celé studium. Díky němu můžeš využívat zázemí Spolku a máš zvýhodněné vstupné na akce. Nechceš propásnout žádnou z akcí SMČ? Sleduj nás na FB a IG! S jakýmkoliv dotazem se na nás neváhej obrátit přes email či zprávu na FB.

Těšíme se na vás.

https://www.spolekmedikuceskych.cz/

 

Hodnocení: spravovat