1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

SANT

Jsme studentská asociace nutričních terapeutů (SANT), která vznikla v roce 2016 na Masarykově univerzitě v Brně. V roce 2018 byla rozšířena i do Prahy na 1. lékařskou fakultu. V současně době jsme již součástí ČANT (Česká asociace nutričních terapeutů – celorepubliková asociace).

90987Naším cílem je zvýšit povědomí o našem oboru a o tom, jak je role nutričního terapeuta důležitá. Chceme bořit mýty a ukázat veřejnosti, jak to s výživou opravdu je a co všechno může ovlivnit. Chceme ukázat, kdo je nutriční terapeut a co dělá. Chceme vysvětlit všem, že zdravá výživa je základ zdravého životního stylu, a ve spolupráci s ostatními obory, organizacemi, školami a dalšími subjekty zlepšit zdraví nás všech.

Členem se může stát jakýkoliv student bakalářského oboru nutriční terapeut nebo navazujícího magisterského oboru nutriční specialista. Uvítáme všechny milovníky tohoto studijního oboru, kteří se chtějí podílet na jeho zlepšování a na zvyšování povědomí o nutriční terapii.

Přidejte se mezi nás a rozšiřte tak naši základnu. Již během studia si zkusíte práci s lidmi v reálných situacích a budete spolupracovat s kolegy z různých oborů.

http://sant-spolek.cz/

 

Hodnocení: (hodnotil 1 uživatel) spravovat