Porodnictví v Čechách v době liberální demokracie

82949

Na všechny výše uvedené i další otázky budou odpovídat a s Vámi diskutovat:

82952

„Porodnictví je nejdůležitější preventivní složkou lékařství. Zachovává zdraví matkám při jejich generačním úkolu a životy dětí, které vstupují do svého života. Porodnictví je tak základ pro každý národ a stát.“
prof. MUDr. Antonín Pařízek, CSc., vedoucí lékař Perinatologického centra Gynekologicko-porodnické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze

82951

„Spokojení rodiče a zdravá miminka by měli být nejdůležitějším cílem péče na porodnicích. Péče o novorozence je pro mě srdeční záležitostí.“
MUDr. Milena Dokoupilová, primářka novorozeneckého oddělení Nemocnice Hořovice

82953

„I když je urgentní medicína spojována s adrenalinem a rizikem, jsem přesvědčena, že obor porodnictví v tomto ohledu nad námi vede.“
MUDr. Jana Šeblová, Ph.D., Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje

82950

„Medicína a ošetřovatelství jsou fascinující, jde o život. Pro porodnictví a porodní asistenci to platí dvojnásob.“
porodní asistentka Nika Daňková, Gynekologicko-porodnická klinika 1. LF UK a VFN v Praze