1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou

Plakát ke stažení ZDE

Ing. Radim Jančura se narodil 12. ledna 1972 v Ostravě. Vystudoval elektrotechnickou fakultu Vysokého učení technického v Brně. Ještě při studiích v roce 1996 zde založil společnost Student Agency, která původně zprostředkovávala au-pair pobyty. Později se jeho firma rozšířila a mimo jiné začala podnikat v autobusové a poté i vlakové dopravě. Kdo by neznal žluté autobusy, které nabízejí cestujícím pohodlné svezení na mnoha českých i zahraničních linkách? A žluté vlaky RegioJet, jezdící z Prahy do Ostravy několikrát denně? Základem úspěchu firmy Radima Jančury jsou nadstandardní služby, nízké ceny a zejména péče o pohodlí zákazníka.

60152Během dvacetiletého podnikání získal Radim Jančura řadu zkušeností. Podle svých slov dospěl k přesvědčení, že aby podnikatel takzvaně nevyhořel, je důležité, aby se zabýval každý rok trochu něčím jiným. On sám tím, že firma roste, musí dělat něco jiného a tím je pro něj podnikání stále zajímavé.

Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou Křeslo pro Fausta s Ing. Radimem Jančurou
Hodnocení: spravovat