Erasmus+ 2024 Vyhodnocení konkurzu/Faculty competition results

Níže naleznete výsledky konkurzu k programu Erasmus+ konaného dne 29.2.2024.:

Výsledky Erasmus konkurz_2024 - Tabulky Google

Výsledky hledejte prostřednictvím centrálního ID osoby. Čím nižší skóre, tím lepší umístění.

Zelená barva znamená přidělené místo, žlutě jsou studenti, kteří mají přidělen jak studijní pobyt, tak praktickou stáž, šedivou barvou jsou náhradníci, bílou jsou volná místa.

Pokud je osoba s přiřazeným studijním pobytem / praktickou stáží ve "žluté barvě", znamená to, že odevzdala přihlášky na oba typy zahraničních výjezdů. PROSÍM O INFORMACI DO 11.3. EMAILEM na anna.jezberova@lf1.cuni.cz, O KTEROU Z MOBILIT MÁTE ZÁJEM nebo ZDA VYJEDETE NA OBĚ MOBILITY.

Prosím všechny studenty, aby mi nejpozději do 11.3. potvrdili emailem souhlas s vybraným studijním pobytem či praktickou stáží včetně zvoleného semestru.

V případě nesrovnalostí se prosím ozvěte obratem.

################################--

You can find the results of Erasmus+ competition from 29th February 2024 below:

Výsledky Erasmus konkurz_2024 - Tabulky Google

The results are under your central ID. The lower the score, the better the placement.

The green colour means assigned slot, the yellow colour is a person who has been assigned both the mobilities, the grey colour is for substitutes and white ones are available slots.

If a is in "yellow", it means that they have submitted applications for both types of Erasmus mobility. PLEASE LET ME KNOW BY EMAIL at anna.jezberova@lf1.cuni.cz by 11th March which mobility you will choose or whether you will go on both of them.

I kindly ask all students to confirm their consent to the chosen study stay or practical traineeship, including the chosen semester (winter, summer or whole academic year), by email no later than 11th March.

In case of discrepancies, please get in touch with me immediately.