1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Asociace studentů fyzioterapie

Asociace studentů fyzioterapie je studentský spolek založený v roce 2013 pro všechny studenty fyzioterapie v České republice.

Cílem asociace je zvýšení kvality studia, prosazování zájmů a potřeb studentů. Naší snahou je také šířit všeobecné povědomí o oboru fyzioterapie. Pravidelně pořádáme vzdělávací, kulturní a dobročinné akce. Naše nejčastější projekty jsou FyzioCafé, Fyziomeetingy, zahraniční stáže, workshopy a další.

90986

Členem spolku se může stát každý. Členství umožňuje dostávat pozvánky na akce s dostatečným předstihem, uplatňovat slevy na naše akce nebo využívat výhod u našich partnerů. Své členy máme napříč celou republikou, a to konkrétně v Brně, Olomouci, Plzni, Ostravě, Kladně, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a samozřejmě také v Praze.

V Praze pravidelně pořádáme již zmiňované FyzioCafé, přednášky v neformálním prostředí s významnou osobností fyzioterapie, dále se účastníme akcí jako je Světový den zdraví, Světový den diabetu či MaRS (24hodinový maraton s RS) a vytváříme jedinečné workshopy pro naše členy či ostatní studentské spolky v rámci myšlenky studenti studentům.

Máte zájem poznat fyzioterapii i jinak než jenom z prostředí fakultních přednášek a učebnic? Sledujte nás na FB, IG a našich webových stránkách, protože ani v době covidové nespíme a připravujeme pro vás novinky!

 

Hodnocení: spravovat