20. ročník International Medical Doctoral Conference vyhrál Mgr. Ondřej Groborz, student 1. LF UK

Ve výukovém centru LF HK konal 20. ročník International Medical Doctoral Conference. Zúčastnilo se jí na padesát studentů a studentek z 22 českých a zahraničních lékařských fakult, kteří prezentovali výsledky řešení svých výzkumných projektů formou 33 přednášek a 12 posterů.

Mgr. Ondřej Groborz, student 3. roku studia doktorského studijního programu Lékařská biofyzika a 5. ročníku magisterského studijního programu Všeobecné lékařství se umístil na 1. místě v Přednáškové sekci Experimental Research s prezentací Pharmacokinetics of Intramuscularly Administered Thermoresponsive Polymers. Gratulujeme!

Vyzkoušejte si atmosféru studentské vědecké konference pod taktovkou 1. LF UK. Své abstrakty můžete přihlašovat až do 15. 3. 2024. Více informací zde: https://www.lf1.cuni.cz/25-studentska-vedecka-konference-1-lf-uk-a-xii-studentska-konference-vyziva-potraviny-a-zdravi