VYHODNOCENÍ ABSTRAKTŮ 23. SVK 1. LF UK

Vážení kolegové,

hodnotící komise vyhodnotila jednotlivé abstrakty a zařadila jednotlivé příspěvky pro prezentaci ve formě přednášky nebo posteru.

Rozdělení abstraktů na přednáškovou a posterovou prezentaci ke stažení ZDE

Informace k ústní prezentaci

Přednášet je možné v českém nebo anglickém jazyce. Doba přednášky je stanovena na 10 minut. Prosíme, dodržujte tento časový limit. Po každé přednášce je vyhrazen prostor pro krátkou diskusi (max. 5 minut).
Promítací technika a počítač je zajištěn organizátory konference. Prezentace mohou být nahrávány z USB flash disku (čitelném na PC) do počítače v přednáškové síni v den konání konference od 8:30–8:55. Pokud se z důvodu pracovního vytížení nemůžete ráno dostavit prosíme zašlete svou prezentaci nejpozději 24 hodin před zahájením konference paní Bc. Kristýně Rumlové e-mailem: kristyna.rumlova@lf1.cuni.cz
Uložte své prezentace ve formátu .ppt nebo .pptx pro PC (Microsoft Powerpoint) nebo .pdf (Adobe Reader). Doporučujeme, abyste si přinesli záložní prezentace. Nejlepší prezentace budou oceněny. O přesném čase Vaší přednášky budete informován/a v dostatečném předstihu později.

Informace k posteru

Prezentaci je možné připravit v českém nebo anglickém jazyce. Rozměry panelu jsou šířka 90 cm a výška 100 cm. Posterovou prezentaci je možné složit z několika archů formátu A4/A3 nebo jednoho archu většího formátu. Prosíme, dbejte na to, aby písmo, grafy a tabulky prezentace byly dostatečně veliké. Poster vyvěste mezi 8:30 a 9:00 na panel označený číslem posteru.

Na závěr konference bude připraveno malé pohoštění pro účastníky i posluchače a vyhlášení oceněných prezentací. Aktivní účastníci (prezentující) jakož i autoři a spoluautoři přijatých abstraktů z řad pregraduálních studentů jsou omluveni z výuky na základě předložení sborníku abstraktů 23. SVK, který bude dostupný on-line na stránkách fakulty před konferencí (prosíme, informujte své vyučující, pokud možno předem).