22. SVK 1. LF UK má své vítěze

V jednotlivých kategoriích přednáškové sekce byli nominováni Iva Hammerbauerová a její práce Molecular characterization and zoonotic potential of parasitic protist Giardia intestinalis populations from pets, Václav Heřman s prací PDK1 – a new promising target in lymphoma a Petr Hanák a jeho přednáška Clinical, biochemical and genetic characterisation of 5 patients with mitochondrial aminoacyl-tRNA synthetase deficiencies.

V kategoriích posterové sekce byli nominováni Leoš Cmarko za práci Identification of a T-type calcium channel gating molecular determinant and development of selective T-type channel blocker with analgesic properties, Michaela Švrdlíková s prací Proteomická analýza jako nástroj identifikace klíčových bílkovin spojených se vznikem a rozvojem feochromocytomu a paragangliomu, Aneta Perglerová a její poster Genotyping of metronidazole-treatment refractory Giardia intestinalis samples from patients with giardiasis a Eva Zábrodská s prací Perzistence a funkčnost akcesorních atrioventrikulárních drah ve vývoji kuřecího srdce.

Konkrétní umístění jednotlivých nominantů bude odhaleno až při předávání ocenění děkanem 1. LF UK prof. Martinem Vokurkou, který převzal nad konferencí tradiční záštitu. Slavnostní předání cen nominovaným proběhne dne 16. 6. 2021, z epidemických důvodů v omezeném počtu účastníků.

Všichni účastníci, jejichž práce jsou otištěny ve Sborníku 22. SVK (https://www.lf1.cuni.cz/sbornik-22-studentske-vedecke-konference), si mohou tištěnou verzi sborníku vyzvednout denně na oddělení komunikace.

Všechny prezentace budou dostupné do 30. 6. 2021 na adrese https://kurzy.lf1.cuni.cz/course/view.php?id=27 po přihlášení přes odkaz Shibboleth Login (na stránce vpravo) přihlašovacími údaji CAS UK. Po přihlášení do Moodle pro vstup do kurzu klíč k zápisu: SVK2021 (pouze pro první přihlášení).

Hodnocení: (hodnotili 2 uživatelé) spravovat