1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Univerzita Karlova
Zajímá vás, co se děje na fakultě? Přihlaste se k odběru bulletinu Jednička.

Pomůžeme vám

Potřebujete pomoc nebo informace a nevíte přesně na koho se obrátit?

Kontaktujte nás

Studentská stáž Neuron & IOCB Tech Internships in Israel

99624

Nadační fond Neuron a Nadační fond IOCB Tech otevírají první ročník studentského stipendia Neuron & IOCB Tech Internships in Israel. Cílem programu je přenesení zahraničních poznatků do české vědy: vysokoškoláci budou v Izraeli pracovat na vlastním výzkumu a navíc poznají izraelský vědecký ekosystém se zaměřením na aplikovaný výzkum, komercializaci a transfer. Nový program je unikátní v tom, že studenty jakýchkoliv oborů díky kontaktům a vazbám správně nasměruje na nejlepší izraelské univerzity a jejich profesory. A tím jim zajistí, že z dvouměsíčního pobytu vytěží pro svojí práci maximum.

Podrobné informace a přihlášku naleznete zde.

Podmínkou pro získání grantu je mimo jiné studium na české vysoké škole od 3. ročníku bakalářského programu po 1. ročník doktorandského studia bez ohledu na obor, doporučující dopis garanta české instituce, kladné vyjádření izraelského školitele (tzv. letter of intent), motivační dopis a návrh programu stáže.

Online přihlášku je možné podat do 15. března 2023 zde: Přihláška ke stáži v Izraeli | NF Neuron, realizace stáží proběhne od května do září 2023.


 

Hodnocení: spravovat