Nová výzva 4EU+ - Visiting Professorship

Tento program nabízí ambiciózním vědcům a akademikům jedinečnou příležitost pro sdílení odborných znalostí a získání nových perspektiv prostřednictvím 2-3 měsíčního pobytu na jiné 4EU+ univerzitě. Účastníci mohou přednášet, vyvíjet společné vzdělávací programy, vést výzkumné projekty, využívat vědecké vybavení hostujících univerzit či se podílet na organizaci vědeckých workshopů a konferencí. Program je financován z rozpočtu Asociace Evropské univerzitní Aliance 4EU+.

Přihlašování je otevřeno všem akademickým pracovníkům zaměstnaným na Univerzitě Karlově a dalších 4EU+ univerzitách do 20. května 2024. Plánovaná mobilita musí proběhnout do konce listopadu 2025.

Veškeré informace o výzvě včetně přihlašovacího formuláře jsou dostupné na webu Aliance: https://4euplus.eu/4EU-788.html.

Přihlášku nemusí schvalovat fakulta, přesto bych Vás požádala, pokud byste se rozhodli ji podat, o stručnou informaci na email anna.jezberova@lf1.cuni.cz

Pokud máte ohledně výzvy jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na adresu 4euplus@cuni.cz. Pro potenciální zájemce chystá 4EU+ centrum také online webinář, který se koná 18.dubna 2024 od 16 hod.

V případě zájmu se, prosím, registrujte do 16.dubna 2024 do 17 hod. Další informace a registrační link naleznete na:

Info session: 4EU+ Visiting Professorships (18 April) (4euplus.eu)